Ürünlerimiz
Üye Girişi
Müşteri Hizmetleri
Haber Listesi
Haber listemize e-posta adresinizi ekliyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

www.naturelim.com web sitesi Natürel Gıda Tar.Ür.Tem.ve Kozmetik San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının temsilcilik, satış, üretim, ihracat ve ithalatını yaptığı/yapacağı ürünleri bilgilendirme amaçlı sunduğu bir hizmettir.

Natürel Gıda Tar.Ür.Tem.ve Kozmetik San.ve Tic.Ltd.Şti firması ve www.naturelim.com web sitesi, site içerisindeki bulunan bilgilerin doğruluğu ve güncellemesi için gerekenleri yapmaktadır. Fakat ne Natürel Gıda Tar.Ür.Tem.ve Kozmetik San.ve Tic.Ltd.Şti. ne de www.naturelim.com web sitesi buradaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu web sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır.

Site içeriği ve bilgilerin kullanımı veya başka bir yere nakledilmesi, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümleri gereğince, Natürel Gıda Tar.Ür.Tem.ve Kozmetik San.ve Tic.Ltd.Şti. firması ve www.naturelim.com web sitesinin iznine bağlıdır.

www.naturelim.com  web sitesine interaktif katkıda bulunanların, forum yoluyla bilgi ve düşüncelerini paylaşanların, soru soranların ve iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site hazırlayıcılarını, şirketlerini ve Natürel Gıda Tar.Ür.Tem.ve Kozmetik San.ve Tic.Ltd.Şti.’ni hukuki ve/veya cezai sorumluluk altında bırakmaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen aktaranlara aittir.

İlgili yasalar uyarınca, www.naturelim.com web sitesinde hiçbir şekilde tedavi yöntemi tavsiye edilmemektedir, yalnızca Ürün/Ürünler hakkında genel bilgiler verilmektedir.

www.naturelim.com web sitesi, Natürel Gıda Tar.Ür.Tem.ve Kozmetik San.ve Tic.Ltd.Şti 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu Hükümleri gereğince hareket etmeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı okumuş, tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

02 Ocak 2012 - ANKARA

 

Sırala
  Liste
 
Her Hakkı Saklıdır. NATURELİM | Sağlıklı Doğal Ürünler

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada
Ana Sayfa   |  Google   |  Tüketici Koruma Kanunu   |  Hesap Numaralarımız   |  Satış Noktalarımız   |  İletişim   |  Size Özel   |  Yasal Uyarı
NATURELİM | Sağlıklı Doğal Ürünler
Adres: Petek İş Merkezi No: 10/47 Macunköy - Ankara Türkiye      Tel: 0.312.3977236   E-Posta: info@naturelim.net
Tasarım: www.aksetweb.com