Ürünlerimiz
Üye Girişi
Müşteri Hizmetleri
Haber Listesi
Haber listemize e-posta adresinizi ekliyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
Kalite Güvenceniz

Naturelim.com Kalite Avantajı

 

ECOCERT ORGANİK SERTİFİKASI

Natürel Kozmetik Türkiyede üretilen Organik Argan Yağları içerisinde kendi adına sertifika sahibi ilk ve tek firmadır. Ecocert Tarafından Türkiyede Organik Argan yağı, Doğal ve Organik Ecocert sertifikalı üretim belgesi ve lisansı verilen tek kozmetik üreticisi olan Naturel Kozmetik kaliteli ve faydalı ürünleri sizlere sunmaya devam etmektedir.

Ürün ve hizmetlerinde "Önce İnsan Sağlığı" ilkesiyle yola çıkan Naturelim.com, sadece yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktadır. Araştırmalarındaki titizlik, üstün kalite, son teknoloji ile üretim ve kapsamlı eğitim, Naturelim.com için en az ürünlerinin içeriğinde bulunan yüksek kalitedeki bitkiseller, vitaminler ve mineraller kadar önemlidir.
Naturelim.com’un başlıca amacı her zaman "kalite" olmuştur. Kalite, dermokozmetik ürünler ve besin takviyeleri konusunda uzman kadromuzla ve kapsamlı kalite kontrol tesislerimizle güvence altındadır. Sadece en iyi hammadde sağlayıcılarından sağlanan, yüksek kaliteli hammaddeler, Fabrikamıza ulaştığı anda tekrar bir kalite kontrol testine tabi tutulur. Kalite kontrol laboratuvarlarından onay çıkmadığı sürece bu hammaddeler üretime dahil edilemezler.

Her bir hammadde etkinliği, saflığı ve güvenilirliği belirli bir standartta tutabilmek için, seri üretimlerden önce tam spektrumlu mikrobiyolojik ve kimyasal analizden geçirilir. Daha önceden belirlenmiş kalite kriterleri karşılanırsa, üretim aşamasına geçilir, karşılanmazsa hiçbir şekilde üretime geçilmez, hammadde geri gönderilir.

İşte kalite güvencenizin teminatları:

Non-GMO (Genetik olarak modifiye edilmemiş) ürünler,
Radyasyon kullanılmadan sterilizasyon,
GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları) Sertifikaları,
Son kullanma tarihinde dahi %100 etiket güvencesi,
SFP (Standardised Full Potency) bitkiseller,
En gelişmiş araştırma tesisleri,
Sürekli kongre ve konferans katılımları,
Geri dönüşümlü ambalaj malzemeleri.

 

 

 
Her Hakkı Saklıdır. NATURELİM | Sağlıklı Doğal Ürünler

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada
Ana Sayfa   |  Google   |  Tüketici Koruma Kanunu   |  Hesap Numaralarımız   |  Satış Noktalarımız   |  İletişim   |  Size Özel   |  Yasal Uyarı
NATURELİM | Sağlıklı Doğal Ürünler
Adres: Petek İş Merkezi No: 10/47 Macunköy - Ankara Türkiye      Tel: 0.312.3977236   E-Posta: info@naturelim.net
Tasarım: www.aksetweb.com