Ürünlerimiz
Üye Girişi
Müşteri Hizmetleri
Haber Listesi
Haber listemize e-posta adresinizi ekliyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
Hakkımızda

Naturelim.com  , Çağdaş yaşamımızda sağlığın korunmasına yardımcı, kişisel gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaç edinmiştir. 2011 yılından itibaren üç ana bölüme ayrılmış olan faaliyet konularımız 1.Doğal Besin Takviyeleri -Natura Vigor , 2. Kozmetik Ürün Üretimi -Private Label-, ve 3.  Kozmetik Ambalaj Materyalleri olarak çeşitlilik göstermektedir. Şu anda bulunduğunuz sitede ilk iki faaliyet konumuzla ilgili ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kurumsal üretim ve kozmetik ambalaj materyallerimiz için lütfen www.kozmetik-ambalaj.com web sitemizi ziyaret ediniz.

Naturelim.com , Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürün üretim, pazarlama ve dağıtım firmalarından birisi olan NATURA VİGOR’un Türkiye Genel Distributörü olarak 200’ü aşkın ürün yelpazesini büyük bir titizlikle genişletme ve geliştirmekte ve Tüm Türkiyede temsil etmektedir. 1972’den bu yana Besin Takviyeleri, Vitaminler, Mineraller, Diyet ve Sporcu ürünleri hususunda uzmanlaşmış olan NATURA VİGOR Türkiyede müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesi ilkesini benimseyen Naturelim.com ’u Genel Distribütör olarak tescil etmiştir.

Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünyada 50’nin üzerinde ülkede birçok insanın günlük yaşantısının yoğun temposu içerisinde yetersiz kalan gıda ihtiyacını destekleyici, ayrıca sporcular için beslenme desteği “Besin Takviyeleri ve Vitaminler” ürünleri sunmaktadır.

Tüm ürünler Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recommended Daily Allowance) standartları referans verilerek üretilmektedir.

Standardizasyon: Natura Vigor ürünleri maksimum dozaj etkinliği sağlanması amacı ile standardize edilmiş içerikler kullanılarak üretilmektedir. Böylelikle kullanmış olduğunuz ürünün etkisi daima aynı standart kalite seviyesinde tutulmaktadır. Standardize edilmiş ürünler etkili fayda sağlanması açısından da çok önemlidirler. Örneğin içeriğinde %24 Flavonglikozit ve %6 Terpenlakton içerecek şekilde standardize edilmiş Ginkgo Biloba Ekstresi üretilen her partide ve yılın her ayında aynı etkiyi sağlamaktadır. Sağlığınız için standardize edilmiş NATURA VIGOR ürünleri tercih etmenizdeki en önemli sebep bu olmalıdır.

GMP (Good Manufacturing Practices) İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası: NATURA VIGOR ürünlerinde yüksek kalitenin sağlanmasındaki en önemli etkenlerden birisi de GMP, yani İyi Üretim Uygulamaları Sertifikasıdır. Amerika Birleşik Devletleri yetkili makamlarınca onaylanan bu sertifikaya sahip firmalar Hammadde sağlanmasından ürünün depoyu terk etmesiyle sonuçlanan her türlü üretim işlemi ile ilgili kontrolleri ve iyi üretim güvenliğini kapsamaktadır. NATURA VIGOR ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanmanızdaki en büyük etken budur.


Naturelim.com için müşterinin memnuniyeti esastır.

MARKALARIMIZ : NATURELİM, NATURA VIGOR , SHAKIRA, BICI BICI, KARSUN, HARE, NATURALINE

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Müşteri istek ve gereksinimlerine sağduyulu kuruluşumuzda; tarladan-tüketiciye zincirinde, ürünlerinde ve iş yapım ortamlarında insan sağlığı ve gıda güvenliği açısından risk teşkil eden tehlikeleri ortadan kaldırmayı, doğal kaynak kullanımını ve atıkları azaltarak çevreyi korumayı, verimliliği ve ürün kalitesini sürekli geliştirmeyi, ilgili yasaların gereklerini karşılamak için çalışanlarını eğitmeyi, teknolojik yenilikleri izlemeyi ve gerekli diğer tüm kaynakları sağlamayı ilke edindik. 

üyesidir.

 

...........................

Her Hakkı Saklıdır. NATURELİM | Sağlıklı Doğal Ürünler

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada
Ana Sayfa   |  Google   |  Tüketici Koruma Kanunu   |  Hesap Numaralarımız   |  Satış Noktalarımız   |  İletişim   |  Size Özel   |  Yasal Uyarı
NATURELİM | Sağlıklı Doğal Ürünler
Adres: Petek İş Merkezi No: 10/47 Macunköy - Ankara Türkiye      Tel: 0.312.3977236   E-Posta: info@naturelim.net
Tasarım: www.aksetweb.com